Trenéři tenisové školy

Ing. Petr Jašek

organizace dětské základny klubu, II. trenérská třída

  +420 608 702 115  |    deti@tenis-praga.cz

V tenisovém prostředí se pohybuje od žákovských kategorií. Jako závodní hráč prošel několika pražskými kluby. V dorostenecké kategorii hrál nejvyšší pražskou soutěž. Organizuje tenisovou školu a trénuje všechny věkové a výkonnostní kategorie.
„Pro tenisový růst dětí se snažím v klubu vytvářet ty nejlepší podmínky.”

Filip Štafurik

hlavní trenér, II. trenérská třída

  +420 734 332 093  |    filip.stafurik@tenis-praga.cz

Student Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy se specializací na tenis. Zkušenosti čerpá ze své závodní tenisové kariéry, které se stále aktivně věnuje. V oboru trenérství absolvoval II. trenérskou třídu. Umístění v žebříčku ČTS.
„V naší tenisové škole trénuji všechny dětské a mládežnické věkové kategorie. Starám se též o organizaci tenisových tréninků a dalších tenisových akcí, komunikuji s rodiči, vedu trenérský tým a propaguji klub na sociálních sítích.“

Jan Skřička

trenér, III. trenérská třída

Zkušenosti čerpá ze své závodní tenisové kariéry. Začínal od mladších žáků a v tenisovém prostředí, v kategorii dospělých, se pohybuje i v současnosti. Sám trénoval pod vedením zkušených trenérů. V oboru trenérství se pravidelně vzdělává. Umístění v žebříčku ČTS.
„V naší tenisové škole se věnuji převážně závodním hráčům, ale baví mě práce také s nejmladšími dětmi nebo těmi, které mají tenis jako doplňkový sport."

David Jašek

asistent trenéra

Pořád ještě aktivní hráč. U nejmladších dětí se věnuje založení správné tenisové techniky, se staršími pak procvičuje herní situace, které mohou nastat v zápase. Věnuje se též kondiční přípravě dětí a mládeže. Umístění v žebříčku ČTS.
„V předchozích několika letech jsem sám trénoval u velmi zkušených trenérů. Všechny poznatky, které jsem získal, se snažím předávat dalším dětem."

Karolína Petrželová

asistentka trenéra

Aktivní závodní hráčka. Pečlivá a svědomitá trenérka. Odchovankyně našeho tenisového klubu, ve kterém prošla všemi závodními věkovými kategoriemi. Umístění v žebříčku ČTS.
„Trenérství jsem se chtěla vždy věnovat. Proto jsem si vybrala a v současné době studuji střední školu se sportovním zaměřením.“

Marek Lovicar

trenér, III. trenérská třída

Tenisový nadšenec, neustále pracující na zdokonalování svého trenérského umění.
V tenisové škole je oblíbený především u nejmladších dětí. Věnuje se ale i závodním nebo rekreačním hráčům.
„Kromě tréninků se dětem v tenisové škole rád starám o rakety, výplety a další tenisové vybavení.”