online rezervaceonline rezervacejsme na Facebookujsme na Facebooku

Trenéři tenisové školy

Ing. Petr Jašek

organizace dětské základny klubu, II. trenérská třída

  +420 608 702 115  |    deti@tenis-praga.cz

V tenisovém prostředí se pohybuje od žákovských kategorií. Jako závodní hráč prošel několika pražskými kluby. V dorostenecké kategorii hrál nejvyšší pražskou soutěž. Organizuje tenisovou školu a trénuje všechny věkové a výkonnostní kategorie.
„Pro tenisový růst dětí se snažím v klubu vytvářet ty nejlepší podmínky.”

Filip Kuneš

trenér, II. trenérská třída

Spolehlivý a trpělivý trenér. Zkušenosti čerpá ze své závodní tenisové kariéry. Začínal od mladších žáků a v tenisovém prostředí, v kategorii dospělých, se pohybuje i v současnosti. Od roku 2014 trénuje děti, mládež i dospělé. V oboru trenérství se pravidelně vzdělává. Umístění v žebříčku ČTS.
„V naší tenisové škole se věnuji převážně závodním hráčům, ale baví mě práce také s nejmladšími dětmi nebo těmi, které mají tenis jako doplňkový sport."

Tereza Tocháčková

trenérka, III. trenérská třída, kondiční trenérka

Energická trenérka, která čerpá ze zkušeností ze své závodní tenisové kariéry od mladších žákyň až po kategorii dospělých. S velmi dobrými výsledky se v současné době v kategorii dospělých účastní soutěží družstev i turnajů jednotlivců. Trenérství se věnuje od roku 2017. Umístění v žebříčku ČTS.
„Na tenisové technice pracuji především s nejmladšími dětmi a závodními hráči do 10 let. Se všemi dětmi také absolvuji kondiční přípravu, která je nezbytná pro jejich další tenisový rozvoj."

Marek Lovicar

trenér, III. trenérská třída

Tenisový nadšenec, neustále pracující na zdokonalování svého trenérského umění.
V tenisové škole je oblíbený především u nejmladších dětí. Věnuje se ale i závodním nebo rekreačním hráčům.
„Kromě tréninků se dětem v tenisové škole rád starám o rakety, výplety a další tenisové vybavení.”