První letošní dětský klubový turnaj

« zpět na seznam

21. 5. 2024

První letošní dětský klubový turnaj se v našem tenisovém areálu uskutečnil v sobotu dne 18.května.

Od časných ranních hodin, konkrétně od 8:30, se na kurtech vystřídaly všechny dětské věkové kategorie: minitenis, babytenis, mladší žactvo a starší žactvo spojené s dorostem.

Turnaj byl fantastickou příležitostí pro naše malé tenisty, aby si vyzkoušeli, co všechno zápasy obnášejí. Každá kategorie přinesla napínavé a vyrovnané souboje, kde mladí sportovci předvedli svůj talent a odhodlání.

V každé kategorii byly uděleny poháry a věcné ceny pro první, druhé a dvě třetí místa. Vítězové si zaslouženě odnesli nejen trofeje, ale také krásné ceny, které jim budou připomínat jejich úspěch a motivovat je k dalšímu tréninku.

Chtěli bychom také poděkovat všem rodičům, kteří donesli vynikající napečené dobroty. Jejich podpora a chutné občerstvení přispěly k příjemné atmosféře a pohodovému průběhu celého dne.

Atmosféra turnaje byla skvělá, plná radosti a sportovního ducha. Děti si užily nejen samotné zápasy, ale také čas strávený s kamarády a rodinami. Turnaj nám ukázal, že naši mladí hráči mají před sebou slibnou budoucnost a že tenis je sportem, který je baví a naplňuje.

Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na další společné sportovní akce!