Podzimní dětský klubový turnaj

« zpět na seznam

12. 10. 2021

V sobotu 9.října 2021 se uskutečnil klubový turnaj pro děti různých věkových kategorií.

První zápasy se odehrály již v 8:30 za chladnějšího počasí, ale v průběhu dopoledne vysvitlo sluníčko, které celý den rozehřálo a celý turnaj tak proběhl v příjemném podzimním počasí.

Pro nejmenší děti byla určena Pohybová soutěž. Jednalo se o disciplíny, ve kterých děti na čas běhaly, překonávaly překážkovou dráhu nebo pracovaly s raketou a tenisákem. Soutěže se zúčastnilo celkem 12 dětí, při čemž každou z disciplín ovládl někdo jiný a konečné výsledky tak byly vyrovnané.

Větší děti odehrály zápasy celkem ve 3 kategoriích: jednalo se o Babytenis, Mladší žactvo a sloučenou kategorii Starší žactvo a dorost.
Nejdříve si děti vylosovaly pořadí ve skupinách, kde odehrály zápasy každý s každým. Podle pořadí v jednotlivých skupinách pak postoupily do vyřazovacích částí soutěží – pavouků.

V kategorii Babytenis z celkem 13 účastníků zvítězil Bartoloměj Poláček, v kategorii Mladší žactvo z celkem 11 účastníků byla nejúspěšnější Nella Peabody a v kategorii Starší žactvo a dorost z celkem 7 účastníků vyhrála Karolína Petrželová.

Všem dětem a rodičům děkujeme za účast v turnaji, příjemně prožitý den a vítězům samozřejmě gratulujeme!