online rezervaceonline rezervacejsme na Facebookujsme na Facebooku

Letní tenisové soustředění

« zpět na seznam

2. 9. 2022

Ve dnech 22.-26. srpna se na kurtech TJ Sokola Vysočany TSM konalo tradiční letní tenisové soustředění. Týdenní program byl zaměřen na tenisovou a kondiční přípravu, ale také na různé zábavné hry. Celé soustředění zakončil páteční turnaj, kde si děti mohly vyzkoušet atmosféru soutěžních zápasů.

Soustředění na konci letních prázdnin se zúčastnilo více než třicet dětí ve věku od pěti do čtrnácti let. Každý den byl rozdělen do dvou tréninkových bloků – dopoledního a odpoledního, kdy se děti ve skupinách podle věku střídaly u tenisových tréninků pod vedením trenérů Petra, Filipa, Davida a Káji a kondiční přípravy s trenérem Františkem.

V úterý narušilo plánovaný průběh soustředění nepříznivé počasí. Děti se tak přesunuly do prostor tělocvičny místní základní školy, kde soutěžily v různých rychlostních, koordinačních a silových disciplínách v tradiční soutěži s názvem „Pragovácký přeborník“.
Ve skupině „malí“ získala nejvíce bodů a na prvním místě se umístila Dorotka, druhý byl Filip a třetí Nikola. Ve skupině „velcí“ získala nejvíce bodů a na prvním místě se umístila Lucka, druhý byl Carlos a třetí Nella.

Závěrečný den soustředění sehrály děti tenisový turnaj. V zápasech ve skupinách si nejlépe vedli mezi nejmladšími Viktorie, David a Matyáš, v babytenisu Filip, Dorotka a Lucka a v kategorii nejstarších dětí Lucka, Carlos a Kristýna.